Побудувати будинок з цегли, ціна в Харкові

 Побудувати будинок з цегли це безсмертна класика, яка, не дивлячись на те, що ціна на неї вища ніж, на таку роботу з сучасних матеріалів, все так само актуальна. Цегляний будинок це надійно, це на кілька століть і це по праву можна назвати цілою фортецею.

 Побудувати цегляний будинок – забезпечити не тільки свою сім’ю, а й сім’ю своїх дітей і онуків надійним житлом. Будівництво будинків із цегли не проходить за 1 день і триває довше, ніж будівництво будинків з сип панелей і модульних будинків.

 Але надійність це не єдиний аргумент на користь будівництва будинків з цегли. Давайте більш детально підійдемо до цього питання і розглянемо переваги даного матеріалу, а пізніше і недоліки.

Будівництво цегляного будинку, плюси

Екологічність – цегла роблять з мінімальним додаванням хімікатів, тільки глина і пісок.

Захист від пожежі – даний матеріал не вимагає спеціальних вогнетривких покриттів, як вдома з Сип панелей або конструктори зі зрубу. Вогнетривкість це сильна сторона такої споруди.

Цегла це універсальний конструктор, за рахунок невеликого розміру з нього можна вибудувати будь-яку форму будинку, саму химерну. Також він дозволяє робити кілька поверхів і красиві вежі, як у замках.

Цегляний будинок це не тільки свобода для будівельників, цегляний будинок також сприятливий для внутрішньої обробки. Камін в такому будинку буде дуже добре виглядати, тим більше що цегла досить вогнетривкий.

Термоізоляційні характеристики цегляного будинку забезпечать тепло взимку, і прохолоду влітку.

У нашій країні без проблем можна купити цеглу вітчизняного виробництва, хорошої якості і за доступною ціною.

Ну і нарешті те, фактор престижу ніхто не відміняв. Цегляний будинок може собі дозволити тільки багата людина.

Побудувати цегляний будинок з нуля, ціна

 Перед тим, як побудувати цегельний будинок з нуля, вам потрібно знати про дві речі, це ціна і терміни будівництва. Можна назвати їх недоліками будівництва, а можна особливостями.

 Ціна на побудувати цегельний будинок з нуля, буде значно вище, ніж на таку ж споруду з газоблоків або сип панелей, але це грамотні і надійні інвестиції, які вам і вашій родині окупляться сторицею. Цегла на даний момент найнадійніший матеріал по міцності.

 Терміни будівництва – побудувати будинок з цегли під ключ не вдасться за один сезон. На це буде потрібно два або кілька сезонів, все залежить від квадратури і кількості поверхів.

 Якщо ви звернетеся до нас, ми зможемо прорахувати, скільки буде коштувати побудувати цегельний будинок з нуля, ми запевняємо, що ціна на нього вас приємно здивує.

 Технології будівництва цегляних будинків

 На даний момент існує кілька видів цегли в залежності від складу, наповненості і розміру. Вони відповідно відрізняються і ціною і своїми характеристиками. Дуже вигідно застосовувати комбіновану техніку кладки цегли, де в залежності від розташування, кладеться найбільш зручний цегла.

 Також є, технологія комбінованої кладки цегли разом з газоблоків, це дозволяє здешевити вартість робіт і матеріалу для будівництва.

 На сьогоднішній момент розрізняють такі види зведення стін з цегли:

зведення стін з повноцінного повнотілої цегли;

  • зведення стін з повнотілої саману;
  • зведення стін комбіноване з повнотілої і саману і повітряного прошарку;
  • зведення стін по колу з використанням пористого цегли;
  • зведення стін комбіноване з використанням утеплювача і саману.

 Як бачите сучасні технології дозволяють будувати будинок з цегли на будь-який бюджет. І ми вам радимо зателефонувати нам і дізнатися вартість вашої будівлі.

 Етапи будівництва цегляних будинків в Харкові

 У цьому абзаці ми опишемо базові етапи будівельних робіт з цегли зі зведення стін і будівництва будинку.

  1. Проект – твердження і розробка.
  2. ландшафтні роботи
  3. Заливка фундаменту або монтаж фундаментних блоків.
  4. Зведення стін з обов’язковим утепленням.
  5. Монтаж покрівлі.

Подальші послуги залежать від замовника, послуги цегляний будинок під ключ починається на проекті і закінчується здачею готового будинку в експлуатацію.

Ціна на будівництво цегельного будинку в Харкові і Харківській області

 Компанія “Файн Хауз” це довговічні споруди за доступними цінами. Ми проводимо будівельні роботи в Харкові і Харківській області, будівництво будинків з цегли часткове або під ключ це наш профіль.

 Також ми здійснюємо закупівлю матеріалів за оптовими цінами, ніж значно знижуємо вартість будівельних матеріалів.

 Потрібно побудувати будинок з цегли – телефонуйте прямо зараз!