Зведення стін з цегли та блоків в Харкові

 Будівельний процес вимагає дотримання балансу ціни та якості споруди. Зведення стін з цегли це дорогий процес, який не всім доступний, і для того, щоб здешевити процес будівництва застосовують принцип зведення стін з цегли та блоків.

 Для того, щоб будівництво було не просто доступним, а й надійним варто замовляти такі послуги тільки у перевірених будівельних компаній.

"Файн Хауз" будівельна компанія з 10 річним досвідом, у якій більше 100 готових проектів зі зведення стін, укладання фундаменту, проектування та будівництва будинків і котеджів під ключ. Ми маємо всі необхідні дозволи на роботу і при укладанні договору на роботу, даємо гарантію на нашу роботу.

 Переваги комбінованого підходу зі зведення стін з цегли і газоблоку:

  • швидкість споруди, кладка цегли займаємо велику кількість часу;
  • вартість роботи і матеріалів, газоблок виходить дешевше, як матеріал і його кладка більш доступна;
  • комбінований підхід дозволяє зробити теплий, комфортний будинок з мінімальними витратами.

Найчастіше використовують такий метод комбінування: облицювання з червоної цегли, а за нею йде стіна з газоблоків. Таким чином зберігається зовнішній вигляд цегляного будинку і знижується ціна на кладку стін.

Зведення стін з газобетону, ціна, плюси і мінуси

  Газоблоки це надійний сучасний матеріал, перевірений 80 річним використанням. За цей час він показав себе, як доступний матеріал, за допомогою якого можна побудувати приватний будинок або котедж в Харкові.

 Ціна на зведення стін з газоблоку значно нижче зведення стін з цегли завдяки таким факторам:

  • розмір газоблоку більше розміру цегли, що прискорює процес кладки;
  • газоблок не вимагає спеціальних укріплювальних заходів;
  • вартість кладки газоблоку швидше, ніж цегли;

 Також ціна на зведення стін з газоблоку в Харкові залежить від обсягу робіт і поставлених термінів. При замовленні даної послуги в нашій компанії, ви економите гроші на закупівлю матеріалу. Так як ми купуємо все будівельні матеріали за оптовими цінами на базах.

 Заміський будинок або дачу, в якому ви будете проживати всього кілька сезонів в році краще будувати з газоблоку, він не буде промерзати в холодну пору року, і не буде вимагати постійного прогріву.

 Також газоблоки досить добре утримують температуру в будинку, тобто взимку вони будуть добре зберігати тепло, а влітку прохолоду.

 Але є і невеликі мінуси у цього матеріалу:

  • газоблок підходить для будівництва одно-, двох- або трьох поверхових будинків в Харкові;
  • до вибору газоблоків варто підходити уважно, на жаль зараз дуже багато виробників пропонують неякісний продукт.

 В цілому кожен проект будинку індивідуальний і спосіб зведення стін залежить від місцевості в Харкові, від фундаменту і проведених геологічних робіт. Тому ми рекомендуємо спосіб кладку шлакоблоку або цегли довірити компанії Файн Хауз.

Зведення стін з цегли ціна, плюси і мінуси

 Цегла прекрасний матеріал, який зарекомендував себе, як надійний матеріал для зведення стін. Він легко витримує від 100- 150 циклів, тобто, те, що будинок з цегли простоїть 100 років це точно.

 Зведення стін з цегли можливо для багатоповерхових будинків, що не скажеш про газоблоки. По міцності також цеглі немає конкуренції, морозостійкість, вогнетривкість, тобто всі показники міцності.

Недоліки зведення стін з цегли:

  • висока собівартість і ціна робіт. Справа в тому, що цегла досить невеликого розміру і для того, щоб кладка була рівною і якісною потрібно залучати високоякісних фахівців. Тим більше, що процес укладання займає тривалий час;
  • час робіт, кладка цегли займає досить тривалий процес, і за один сезон побудувати будинок з цегли під ключ не вийде;

Всі будівельні роботи вимагають індивідуальних рішень в залежності від запитів замовника. Будівельно проектна компанія "Файн Хауз" виконує всі роботи з будівництва будинку і зведення стін з будь-яких матеріалів. Також ми проводимо всі роботи згідно з проектом будинку. Даємо свої рекомендації і безкоштовну консультацію по ремонту і будівництву.

 Залишилися питання по даній темі, тоді зателефонуйте нам за телефоном, вказаним на нашому сайті!