Прокладка каналізації та монтаж опалювальних систем в приватному будинку

 Компанія Файн Хаус більше 10 років займається прокладкою і монтажем інженерних робіт в Харкові. Прокладка каналізації, монтаж опалювальних робіт і систем водопостачання, установка систем вентиляції і будівництво септиків – це все профіль наших робіт.

 Наша Послуга “будівництво будинку під ключ” включає в себе всі етапи будівництва від проектування до дизайну інтер’єру і обробних внутрішніх робіт. Але якщо у вас вже є готовий будинок, ми можемо провести роботи по монтажу комунікацій окремо. Це теж наш профіль.

 Можливо інженерні роботи непомітні на перший погляд, як будівництво будинку, покрівельні роботи або заливка фундаменту, але це ті роботи, які роблять будинок придатним і зручним для житла.

 Інженерні роботи це:

  • монтаж опалювальних систем;
  • монтаж каналізації в приватному будинку;
  • монтаж водопостачання у приватному будинку.Монтаж і прокладка каналізації в Приватному будинку

 Монтаж і прокладка каналізації в Приватному будинку це не тільки внутрішні роботи, а й зовнішні. Потрібно не тільки спроектувати систему водовідведення та каналізації, але також побудувати те, куди ця вода буде йти. Будівництво септиків в приватному будинку, також наш профіль. Ми виконуємо монтаж і прокладку каналізації під ключ (ціна на дані роботи у нас найкраща).

 Ціна на прокладку каналізації залежить від декількох факторів:

  1. Обсяг робіт;
  2. Ландшафт на ділянці;
  3. Терміни виконання робіт.

У нас є додаткова послуга – прискорені терміни виконання робіт, але кошторис на неї вважається за додатковим тарифом.

 

 Вартість прокладки каналізації в землі і в самому приміщенні буде відома після попереднього прорахунку кошторису і обсягу робіт. Але ми можемо вас запевнити, що вона буде найнижча, в порівнянні з іншими компаніями.

 При цьому якість буде відмінне і ми також даємо гарантію на виконання своїх робіт.

Монтаж опалювальних систем в приватному будинку

 Від ефективної роботи систем опалення буде залежати затишок вашого будинку і збереження ваших фінансів. Залежно від палива на якому буде працювати опалювальний котел, буде залежати розташування радіаторів і самої опалювальної системи. Також ми рекомендуємо зробити попередні розрахунки вартості опалення для того, щоб розуміти яка система буде більш вигідна для вас.

 Зараз великим попитом користуються комбіновані системи твердопаливні та газові, вони допомагають заощадити на витраті паливного матеріалу, але і не контролювати постійно процес опалення.

 В опалювальні системи входить установка тепла підлога й радіатори. Від кількості і вибору опалювального обладнання буде залежати ціна на монтаж опалювальних систем.

Монтаж водопостачання в приватному будинку

Монтаж водопостачання в приватному будинку включає в себе такі види робіт:

зовнішні – підключення до джерела водопостачання (свердловина, колодязь або міська система водопостачання).

розводка труб водопостачання по приватному будинку і забезпечення рівня подачі в кожному джерелі.

 Ціна на монтаж водопостачання також розраховується індивідуально виходячи з проекту будинку, джерела водопостачання і матеріалу труб.

 Наша компанія виконує всі види робіт, від закапування сталевих труб в землю, до роботи з металопластиковими системами водопостачання.

 Підключення гарячої води, також є перехідним елементом від систем водопостачання до опалювальних систем. І все системи водопостачання працюють на гарячій воді, так що всі ці процеси взаємопов’язані.

 

 Ми рекомендуємо звертатися до професіоналів – будівельної компанії Файн Хаус, так як переробляти після кого то буває дорожче, ніж побудувати нове. Ми даємо гарантію на свої роботи і виконуємо їх за допомогою сучасного обладнання і застосування надійних матеріалів.