Фасадні роботи в Харкові і Харківській області

 Будівельна компанія Файн Хаус здійснює всі фасадні роботи. Ми працюємо по Харкову і Харківській області.

 

 Хочете прорахуємо вартість ваших робіт і терміни, зателефонуйте нам

 

 Фахівці професіонали виконають будь-які роботи від штукатурно-малярних до утеплення фасадів будь-якого обсягу та складності. Фасад це лицьова частина будівлі, яка відповідає не тільки за сприятливий зовнішній вигляд, але також від нього залежить температура приміщення і цілісність всієї будівлі. Порушена облицювання будівлі може згодом призвести до руйнування всієї конструкції.

Декоративне оздоблення фасаду будинку

  Декоративне оздоблення фасаду будинку це не тільки штукатурно малярні роботи, а й складні рішення по реконструкції і відновленню. На сьогоднішній день є велика кількість матеріалів, за допомогою яких можна провести повну реставрацію фасада, аж до відновлення первісного вигляду.

  Що стосується оздоблювальних робіт побудованого будинку, тут теж варто приділити належну увагу якості їх проведення. Від якості їх проведення залежить наскільки довго збережеться зовнішній вигляд будівлі. Фасадно оздоблювальні роботи захисний шар захищає будівлю від вологості і руйнування.

Ціна на оздоблення фасаду будинку залежить від матеріалів, обсягу роботи і термінів проведення. Але якщо ви вирішили замовити оздоблювальні роботи в Харкові в нашій компанії ви залишитеся задоволені. Це ми вам гарантуємо.

 У нас доступний прайс на всі фасадні роботи починаючи з малярно-штукатурних, закінчуючи утепленням фасадів в місті Харків.

Роботи з утеплення фасаду Ціна

 Ціна на роботи по утепленню фасаду залежить від того, яке утеплення більше підійде вашій будівлі та буде більш ефективною. Фахівці нашої компанії по телефону можуть прорахувати приблизну суму і час робіт.

 Утеплення фасадів допоможе вам заощадити на опаленні, а також збільшити зносостійкість будівлі. Зараз є спеціальні матеріали за допомогою яких можна не просто утеплити будинок, а також підвищити його звукоізоляцію і запобігти утворенню конденсату від перепаду температур всередині і зовні.

 А в світлі останнього подорожчання ціни на газ, утеплення і фасаду і доступна ціна на даний вид робіт особливо актуальна. Кожен господар знає, що краще гарненько утеплити і за кілька сезонів відбити цю суму, ніж кожен місяць переплачувати.

 Середня вартість робіт по утепленню фасадів до 200 гривень за метр квадратний враховуючи роботу і матеріал. Але в залежності від матеріалів утеплення вона може бути і нижче.

 Наша будівельна компанія в змозі виконати будь-які обсяги робіт з утеплення фасадів в Харкові і Харківській області.

Чому варто замовити утеплення фасадів у нас?

 • Дотримуємося встановлених термінів.
 • Прайс на фасадні роботи доступний людині з середньою зарплатою.
 • Даємо гарантію на свою роботу.
 • Прибираємо після себе будівельне сміття.
 • Виконуємо всі види від штукатурно оздоблювальних до утеплення фасадів будівлі.
 • Працюємо по укладенню договору.
 • Маємо великий досвід оздоблювальних робіт.
 • Купуємо матеріал за оптовою ціною, тим самим знижуємо ціну.

Утеплення приватних будинків в Харкові

Утеплення приватних будинків – рішення, яке продиктоване сучасними реаліями підвищення цін на газ і на електроенергію. Можна сказати, що це тенденція прийшла до нас з європейських країн, де більш дбайливо ставляться до ресурсів і де вартість їх використання значно вище. Утеплений зовні приватний будинок набагато довше прослужить вам, так як він буде захищений по максимуму від руйнівних процесів, які супроводжують перепади температур.

 

Звичайно, можна найняти робітників, але якщо справа стосується будинку, а не утеплення квартир в Харкові. То ми рекомендуємо скористатися послугами будівельної компанії Файн Хаус. У нас є великий досвід робіт з утеплення фасадів будівель. Ми працюємо, як з житловими приміщеннями, так і нежитловим фондом.

 

Досвідчені фахівці зможуть грамотно підібрати необхідні матеріали для забезпечення високого рівня економії тепла у Вашому домі. Також необхідно врахувати властивості матеріалів з яких виготовлено будинок, при монтажі утеплення. Це безпосередньо впливає на тривалість зносу зовнішнього утеплення і теплоізоляційні властивості.

Звичайно пінопласт “універсальний” матеріал, але краще звернутися до професіоналів, а не до сусіда з першого поверху.

 

Зовнішнє утеплення приватного будинку в Харкові

 Зовнішнє утеплення фасаду приватного будинку трохи змінює зовнішній вигляд будівлі і цей момент теж варто враховувати, вибираючи виконавця. Тому що важливо не просто утеплити будинок в Харкові, а зробити це красиво і гармонійно. Так щоб не порушилася естетична краса і зовнішній вигляд будівлі.

 

 Також неправильний монтаж утеплювача може порушити теплоізоляційні якості матеріалів, що може вплинути на появу вогкості і грибка всередині будівлі.

 

 Підбір матеріалів для утеплення приватного будинку

 

Найбільш поширений спосіб зовнішнього утеплення це облицювання пінопластом. Цей матеріал володіє хорошими ізолюючими властивостями і надовго утримує тепло. За останній час це матеріал показав себе з хорошого боку володіючи дуже невеликою вагою і вологовідштовхувальною здатністю.

Але щоб утеплювач довго служив, і працював по максимум потрібен фахівець з утеплення, який може прийняти правильне рішення виходячи з форми, і матеріалів, з яких виготовлено будинок. Довіряючи, таку роботу людям, які не несуть гарантію за свою роботу ви сильно ризикуєте. Довіряйте професіоналам.

Приклади робіт по утепленню фасадів будівлі ви можете подивитися на нашому сайті.

 

Для утеплення приватних будинків використовують такі матеріали:

 • пінопласт;
 • екструдований пінополістирол;
 • мінеральна вата;
 • термопанелі;
 • пінополіуретан.

Всі ці види матеріалів володіють недоліками і перевагами, володіючи досвідом роботи з утеплення фасадів приватних будинків можна зробити правильний вибір матеріалів, який забезпечує довгострокову експлуатацію.

 

Залишились питання?

Контакти: