Фундамент під ключ в Харкові

 Будівельна компанія “Файн Хауз” робить всі види робіт для будівництва та оздоблення будинку. Зробити фундамент під ключ, і будь-які види робіт це наш профіль, ми працюємо в Харкові і Харківській області.

 Під час укладання договору з нами, ви забудете про складності роботи з будівельниками, про неякісний фундамент, який йде тріщинами. Ми здійснюємо всі фундаментні роботи з двома видами гарантії (на матеріали і на нашу роботу).

 Точні розрахунки, сучасна техніка і персонал з великим досвідом роботи це особливості нашої роботи. Фундамент під ключ включає в себе такі роботи:

  • геологічні та ландшафтні роботи;
  • створення моделі 3-д проекту;
  • підготовка котловану і заливка фундаменту.

 Від глибини котловану залежить міцність фундаменту і скільки поверхів він зможе витримати. Тому геологічні роботи з грунтом це важливий фактор. Залежно від аналізу ґрунту ми вибираємо необхідний спосіб заливки фундаменту і спосіб здійснення робіт.

 Також важливо бути впевненими в міцності грунту, переконається, щоб грунт не піддавалася розмиття внутрішніми водами. Саме тому послуга – фундамент під ключ це ідеальний варіант. Коли одна компанія бере на себе зобов’язання по всіх роботах пов’язаних з ним.

 Звичайно, якщо ви замовте будівництво будинку або котеджу під ключ в Харкові в будівельній компанії Файн Хауз ви не тільки заощадите, але і зробите дуже вигідний крок. Тим самим відповідальність і гарантія за будівництво будинку буде лежати на нашій компанії, а ви зніміть з себе цілий тонну турбот з пошуку окремих фахівців.

 Фундамент під ключ, ціна, особливості заливки

 Головною особливістю, від чого залежить міцність фундаменту, це дотримання норм і ГОСТів, тобто тих показників, які відповідають за міцність і дотримання правильно процесу реакцій. Спеціальні суміші, пропорції, будівельні матеріали все це повинно бути зроблено з точністю.

 На жаль, часто зустрічається здешевлення собівартості будівництва за рахунок використання неякісного матеріалу, використання кустарного устаткування і залучення різних “шабашним” бригад. Ми не рекомендуємо цього робити не у вкоем випадку, ціна на фундамент під ключ в Харкові і Харківській області, замовлений в нашій компанії буде коштувати не набагато дорожче, але за якістю він не зрівняється з кустарним виробництвом.

 Сама ціна на фундамент в Харкові залежить від обсягу робіт, складності підготовки котловану і матеріалів, які будуть використовуватися для виготовлення. За роки нашої роботи ми робили абсолютно різноманітні проекти по заливці фундаменту. Ви можете з ними ознайомиться в галереї наших проектів.

 Так, ми хочемо уточнити важливий момент, що заливка фундаменту і ціна на неї може бути відома тільки після затвердження проекту будинку. Завдяки всім технічним характеристикам, яке в ньому вказані, можна робити розрахунки за вартістю і способі робіт.

 Замовити проект будинку в Харкові, будівництво будинку під ключ або будь-які будівельні роботи можна на нашому сайті, скориставшись нашим номером телефону.

 Заливка фундаменту під ключ це наша спеціалізація і у нас найдоступніша ціна в Харкові, якщо залишилися питання, телефонуйте, консультація безкоштовна!