Фундаментні роботи Харків

 Компанія Файн Хаус це фахівці з великим досвідом роботи в будівельній сфері. Ми працюємо з усіма видами матеріалів і крім фундаментних робіт, також проводимо ландшафтні.

 Наші переваги:

 • будуємо грамотно, швидко і надійно;
 • у нас доступна ціна на роботи;
 • ми заздалегідь прораховуємо терміни роботи і вкладаємося в них;
 • ми закуповуємо товар за оптовою ціною, що значно знижує ціну для клієнта;
 • при роботі використовуємо сучасне обладнання;
 • завжди прибираємо за собою будівельне сміття;
 • наші співробітники завжди привітні, ввічливі і культурні люди;
 • при складанні кошторису ми враховуємо всі суми, вам не доведеться потім доплачувати.

  

Замовити фундаментні роботи в Харкові під ключ? Телефонуйте

 Фундамент це – найважливіший елемент будівлі. Саме тому всі фундаментні роботи варто виконувати професіоналам з використанням сучасного обладнання і з дотриманням всіх ГОСТів і будівельних норм. Також від щільності і глибини фундаменту залежить кількість поверхів і кімнат, які варто будувати в будинку. Ми виконуємо роботи по, будівництву будинку під ключ “, де фундамент розраховується виходячи з проекту будови. Але також ми можемо виконати монтаж фундаменту і звичайно, дати на даний вид споруди гарантію.

 

 Будівництво фундаменту ми проводимо після геологічних робіт і аналізу грунту ділянки. Тільки потім ми починаємо будівництво, попередньо обговоривши терміни роботи. В середньому термін виконання фундаментних робіт під ключ 5-14 днів, в залежності від обсягу робіт.

 Ми виконуємо складні рішення, робимо монтаж фундаменту, як для одноповерхових цегляних будинків, так і для великих котеджів 2-3 поверхового типу. У нашому послужному списку заливка фундаменту під гаражі, таунхауси, котеджі, дачні будинки та будинки для постійного проживання. І дуже часто, після фундаментних робіт, клієнти просять продовжити зведення стін і взяти проект “будівництво будинку під ключ”.

 Чому вони так роблять? З двох причин:

 1. Знайти чесну і професійну компанію не просто.
 2. Вони побачили, як ми впоралися з фундаментом і зрозуміли, що ми фахівці високого класу.

 Для того, щоб залишити заявку на фундаментні роботи натисніть на  форму і заповніть заявку, ми вам передзвонимо протягом 20 хвилин.

Прайс на фундаментні роботи

 Монтаж і укладання фундаментних блоків, монтаж блоків ФБС і ціна на дані роботи буде відома вже після проведення геологічних робіт. Також буде відомо чи потрібно проводити такі роботи, як армування, гідроізоляцію, утеплення підстави. Це залежить від типу будови.

 Ми виконуємо роботи по таким типам фундаменту:

 • стовпчастий фундамент;
 • блоковий фундамент;
 • фундамент палі;
 • заливка стрічкового і всіх видів.

  Від глибини заливки фундаменту залежить, який краще тип використовувати і це буде впливати на ціну.

 Для того, щоб дізнатися вартість ціни на фундаментні роботи в Харкові на свій проект зателефонуйте нам за вказаними телефонами і ми докладно розрахуємо з вами вартість робіт.

 Дякуємо за довіру і за те, що стали нашими клієнтами!

Залишились питання?

Контакти: