Геологія під фундамент в Харкові і Харківській області

Геологія під фундамент- підготовка до будівництва будинку

 Споруда приватного будинку або котеджу починається з такої послуги, як геологія під фундамент. Геологічне дослідження ділянки дозволяє визначити склад і структуру грунту, розрахувати і спрогнозувати приблизну навантаження будови. Завдяки даним роботи виьіраемся тип фундаментних робіт і вид самого фундаменту. А фундамент, так би мовити це основа всієї будови.

 Геологія під фундамент в Харкові стосується не тільки великих двоповерхових котеджів або приватних будинків. Навіть, якщо ви плануєте побудувати одноповерховий будинок з цегли, вам все одно потрібно зробити геологію фундаменту.

 Фахівці проектно будівельної компанії Файн Хаус виконуються всі необхідні будівельні роботи. Якщо ви вибрали пакет – “будівництво приватного будинку під ключ” – геологічне дослідження входить в нього. Ми виконуємо всі цикли робіт від геології ділянки до здачі готового будинку в експлуатацію.

 Також наша компанія робить геологія під фундамент в Харкові окремою послугою. Це в разі, якщо клієнт приймає рішення будувати будинок самостійно або замовляє різні роботи у кількох підрядників. Ми рекомендуємо бути уважними в такому випадку і вимагати надання гарантії за кожну роботу окремо.

 Геологічні дослідження після передаються проектувальнику для складання проекту будинку. Файн Хауз також надає проектування приватних будинків і котеджів в Харкові. Ми рекомендуємо при замовленні об’єднати 2 ці послуги для зручності. Ціна на геологія грунту під фундамент – доступна.

Ціна на геологічне дослідження ділянки

Геологічне дослідження ділянки ціна від 3500 гривень, виконується протягом 4 днів.

 Ціна на геологічне дослідження ділянки залежить від обсягу самої ділянки, структури грунту і термінів поставлених робіт. Якщо необхідна прискорена геологія під фундамент в Харкові, то ціна буде відрізнятися від початкової.

 Стандартний час проведення геологічного аналізу ділянки 4 дня, за цей період ми встигаємо провести всі необхідні процедури. У весняний період, коли навантаження і попит на дані дослідження підвищується, ми все одно вкладаємося в зазначені терміни. Пунктуальність один з наших головних принципів. У нас немає затримок результатів. Ми самі займаємося будівництвом будинків і знаємо, що навіть невелика затримка може порушити хід процедури споруди нерухомості і збити розрахований графік робіт.

Геологія ділянки це початковий і найголовніший етап будівництва, при розрахунку і аналізі грунтів ми надаємо гарантію на свою роботу, рекомендації по установці фундаменту. Також ми здійснюємо проектування приватних будинків і, якщо Ви ще не знайшли проектувальника, рекомендуємо скористатися нашими послугами.

Файн Хауз надає послуги по геології ділянки під фундамент на ринку Харкова протягом 10 років. За цей період ми зробили аналізи грунтів більш, ніж для 5000 приватних будинків і котеджів. Наша репутація йде попереду нас, ви можете звернути уваги на наші відгуки.

Наші переваги:

 • доступна ціна;
 • пунктуальність виконання робіт;
 • ввічливі співробітники;
 • гарантія на роботу;
 • підписання договору на надання послуг;
 • є готівковий і безготівковий розрахунок.

Також ми виконуємо такі роботи:

 • буріння свердловин в Харкові;
 • інженерно-геологічний розріз;
 • аналіз грунту.

Геологічне дослідження ділянки, етапи роботи

Геологія фундаменту складається з стандартного набору етапів робіт, часто застосовується для підготовки фундаменту і розробки проекту будівництва для приватних будинків, нежитлових об’єктів нерухомості, сараїв, цехів.

Основні етапи застосування геологічних робіт під фундамент:

 1. Буріння свердловин.
 2. Забір проб ґрунтових порід.
 3. Дослідження в лабораторних умовах.

Після чого, складається докладний звіт про проведені роботи, на основі якого складається проектування зданія.Такі розрахунки допомагають зробити правильний аналіз глибини фундаменту, що забезпечує стійкість будівлі і довговічність.

Не варто економити, і наймати для геологічні роботи “фахівців” з двору. Така послуга напевно буде коштувати дешевше, але якість передбачити неможливо. З’явилися тріщини на фундаменті чреваті поганими наслідками, аж до демонтажу будівлі.

Але якщо Вам потрібна реконструкція фундаменту ми можемо провести геологію ділянки. Найчастіше таку послугу замовляють у разі якщо хочуть перебудувати будівлю або зробити прибудову. Необхідно знати, як поведе себе грунт в разі реконструкції та додаткового навантаження. Будівельна компанія Файн Хауз зробить геологічні вишукування необхідні для даних змін. З нами ваш будинок буде стояти століття і служити вам вірою і правдою.