З чого починається будівництво будинку

 Отже Ви нарешті таки зважилися побудувати будинок, приставка нарешті таки – означає що планування будівництва приватного будинку в Харкові це довгостроковий процес, який вимагає часу. Час прийшов і потрібно вибирати будівельну компанію, питати у родичів, перевірених забудовників і здійснювати підготовчу роботу. Але перш за все потрібен проект будинку.

Замовити готовий проект будинку.

 Проект будинку це вся інформація і документація за матеріалами будівництва, товщині стін, типу фундаменту і даху. У цю інформацію входить абсолютно все – це макет, за яким будівельники будуть орієнтуватися в своїй роботі. Купити готовий проект будинку краще в організації, яка не тільки спеціалізується на проектах, а й має відгуки про свою роботу, договір і всі необхідні документи.

В готовий проект входить така документація:

  • креслення і схеми;
  • архітектурний проект;
  • ескізний проект;
  • робочий проект;
  • план будинку;
  • план ділянки;
  • друкарня ділянки;
  • проект дизайн;
  • кошторис будівництва.

 Звичайно, є ентузіасти, які намагаються розробити проект будинку самостійно, з різних причин. Але все це впирається в невдачу, так як проектувальник це окрема професія, яка вимагає спеціальних знань. Так, завдяки тому, що після розробки проект будинку проходить додаткову перевірку в архітектурному бюро міста Харкова, і там почала утверджуватися.

  Існують два види проектів – індивідуальні і готові типові проекти будинків і котеджів. Обидва типи мають, як недоліки, так і переваги. За фактом і готовий або індивідуальний проект не мають різниці в міцності надійності. Просто для їх реалізації використовують різні підходи. У даній статті ми розповімо, про готові проекти будинок. Про індивідуальні ви можете подивитися тут.

Готові проекти будинків від Файн Хауз

Готовий проект будинку, котеджу – це перевірений часом і будівництвом проект, успішно реалізований на даній місцевості. Він знаходиться вже в готовому стані і не потрібно витрачати часу на розробку. Він уже був реалізований – тим самим можна бути впевненими в його роботі, в тому, що він не підведе.

Готові проекти спеціально розробляються під певну територію, враховуючи її геологічні показники, які беруться завдяки геології і аналізу грунтів. Це стандартний набір документації, який вже чекає своєї реалізації.

Проектна компанія Файн Хаус має великий вибір проектів одне, двох і триповерхових будинків і котеджів, різної форми. Готові проекти мають різну конфігурацію і будова, і не варто їх порівнювати з квартирою. У квартирі ви маєте квадратну коробку, за рамки якої неможливо вийти. Типові проекти бувають різних площ, форм і розмірів, поверховості та комплектації. Великою популярністю користуються проекти готового будинку з мансардою.

Проекти готових будинків, також можна трохи доопрацювати за бажанням замовника. Можливі невеликі зміни, які стосуються каркаса будинку, зміни типу фундаменту і додавання прибудов типу гаража або господарського типу.

Глобальні зміни готового проекту переводять його в індивідуальну розробку проекту, але всі ці питання вирішуються по складанню договору і внесення змін в готовий проект будинку.

Ми знаємо, що будівництво будинку – це великий крок і потрібно побудувати такий будинок, щоб він був надійним і працював завжди. Тому наша організація максимально йде назустріч замовникам і працюватиме до переможного кінця, поки проект Ви не закохатися в цей проект.

Чому варто купити готовий проект будинку у нас?

Наша компанія надає будівельні послуги для населення Харкова та Харківської області вже 12 років, за цей період ми здобули гарну репутацію, як компанія починається і закінчується будь-яке будівництво в термін. А це дуже важливий фактор, якщо торкатися теми ремонту та будівництва.

У нас доступні ціни, ми орієнтовані на середньостатистичного громадянина. Побудувати будинок в нашій компанії, не дорожче ніж купити квартиру на Героїв Праці. У нас немає прихованих комісій, зміни цін. У нас все прозоро і зрозуміло, все суми вказані в кошторисі і договорі.

Ми будуємо будинки в Харкові від проекту до здачі в експлуатацію, отже наш проект буде робочим, якісним і надійним. Ми надаємо гарантію на свої будівельні роботи в Харкові.

Завжди ввічливий персонал, після себе залишаємо чистоту і порядок. Ми запевняємо вас, що ви залишитеся задоволені.

Для замовлення готового проекту приватного будинку зателефонуйте нам по телефону або залиште заявку на сайті і ми вам передзвонимо.