Замовити індивідуальний проект будинку за своїм ескізом, в якому буде жити не одне покоління, це серйозний крок, і ціна не повинна бути визначальним фактором. Таке будівництво – здійснення мрії, реалізація особистого проекту, який буде відображенням Вашої ідеї та уособленням незалежності.

 Часто, серед сотень готових проектів не знаходиться саме той будинок, який ви б хотіли. Ну немає в них тієї родзинки, яка змусить його зробити власним. Тоді на допомогу приходить індивідуальне проектування приватних будинків і котеджів в Харкові.

 Для замовлення індивідуального проекту будинку просто напишіть нам, і ми з вами зв’яжемося. Ціна на замовлення Вас приємно здивує.

 А якщо у вас є візуалізація і уявлення того, як буде виглядати ваш будинок, тоді однозначно потрібно починати з ескізу майбутньої будівлі. Це буде Свій будинок з великої літери. Відсутні елементи можна буде взяти з проектів вже готових будинків або ж доповнити своїми ідеями.

Особливості індивідуального проектування приватних будинків

Замовивши індивідуальний проект будинку ви отримуєте:

 • Доступну ціну на проектування приватних будинків. Так, наші ціни Вас приємно здивують і ви переконаєтеся на власному прикладі, що хороша робота не завжди коштує мільйони. У подарунок ви отримуєте 3д візуалізацію будинку.
 • Ексклюзивний проект будинку, який на сто відсотків відповідає вашому уявленню. Готові проекти не завжди включають в себе всі необхідні елементи і можуть їх вдало поєднувати. Наші архітектори успішно реалізує Ваші ідеї, ми гарантуємо це.
 • Надійний будинок розрахований не на одне покоління. При розробці проекту будинку враховуються всі тонкощі і деталі. Особливості ділянки, геологію місцевості, комунікації та розташування. Також розраховується щільність фундаменту. Ви можете укласти з нами контракт на будівництво і ми побудуємо ваш будинок під ключ.
 • Затишне розташування кімнат. Розробка і проектування внутрішньої частини будинку. Розташування кімнат, ванних і санвузлів також входить в індивідуальне проектування. Ми розташуємо їх так, як Вам буде зручно.
 • Ви заощадите на пошуку будівельної компанії. Файн Хаус успішно реалізує в будівництві, як готові, так і індивідуальні проекти.

Де замовити індивідуальний проект будинку?

 Ми рекомендуємо замовити індивідуальний проект будинку в нашій компанії. Ми зможе не просто розробити схему спорудження будинку за вашими ескізами, а й успішно здійснити будівництво, починаючи з фундаменту і закінчуючи здачею в експлуатацію.

 Етапи оформлення замовлення

 1. Складаємо технічне завдання.
 2. Укладаємо договір, Ви вносите передоплату.
 3. Розробляємо архітектурну частину проекту.
 4. Розробляються інші частини проекту.
 5. Передача проекту замовнику і решта оплати.
 6. Укладення договору на будівництво будинку під ключ або поетапне будівництво.

 Працюючи з нами, ви не тільки вигідно витратити свої фінанси, але і оптимізуєте свої витрати, замовляючи всі роботи в однієї компанії.