Установка фундаментних блоків в Харкові

 Фундаментні блоки – це опорна конструкція, яка з 21 століття прийшла на допомогу будівельникам в здійсненні фундаментних робіт. Установка фундаментних блоків в Харкові прискорює процес будівництва фундаменту.

 Фундаментні блоки (ФБС) – це вироби з важкого бетону і арматури, мають форму паралелепіпеда .. На торцях блоків знаходяться спеціальні арматурні лопаті, для установки за допомогою баштового крана. По всьому тілу блоку знаходяться спеціальні отвори для заливки бетоном. Для зміцнення до складу бетону додають гранітний щебінь. На відміну від класичного способу заливки бетону, установка фундаментних блоків більш надійні і швидкий процес. Вони бувають різного розміру, і вибираються під вимоги фундаменту.

 Але потрібно враховувати виробника фундаментних блоків. Для того, щоб уникнути тріщин фундаменту, крихти і осипання, потрібно вибирати виробника, який виробляє блоки відповідно до будівельних норм і стандартів. При зверненні в компанію Файн Хауз ми порекомендуємо вам виробника та допоможемо вибрати найкращі будівельні матеріали виходячи з вашого бюджету.

Укладання фундаментних блоків, принципи роботи

 Укладання і монтаж фундаментних блоків відбувається за кілька етапів, давайте розглянемо, як це працює. І побачимо основні принципи роботи.

 1 етап виривання котловану. Даний етап такий же як при заливці фундаменту бетоном. Підготовка котловану відбувається згідно з проектом будинку, там повинна бути вказана глибина, ширина, яка кількість поверхів буде у даного будови.

 2 етап укладання піщаної повітряної подушки. Після проведення геологічних робіт і отримання характеристик грунту, приймається рішення про необхідність повітряної подушки. Якщо ж характер грунту задовольняє вимогам будівництва, то подушку можна виключити. А на слабких грунтах навпаки в укладку повітряної подушки вплітають армовану дріт.

 3 етап складання документації на укладку фундаментних блоків. В даному документі все розписано до дрібниць (розміри, кількість, маркування, склад матеріалів і техніка роботи)

 4 етап це укладання фундаментних блоків в Харкові. Застосування техніки укладання блоків залежить від побудови, площі і кількості поверхів. Також відбувається заливка бетону в технологічні отвори блоків.

Прайс на фундаментні роботи, Укладання і монтаж ФБС

Ціна на укладку фундаментних блоків в Харкові залежить від декількох факторів:

  • площа фундаменту;
  • глибина і ширина котловану;
  • висота будівлі;
  • використовувані матеріали для будівництва.

Компанія “ Файн Хауз” виконує роботи "укладання фундаментних блоків під ключ в Харкові", в це входить повний спектр робіт від покупки будівельних матеріалів до здачі повноцінного фундаменту з усією необхідною документацією. Для того, щоб прорахувати вартість фундаменту з ФБС блоків напишіть нам або зателефонуйте за телефоном, вказаним на нашому сайті.