Дизайн інтер'єру будинку в Харкові

Власники приватних будинків, заміських котеджів активно цікавляться всім, що пов’язано з плануванням внутрішнього простору власного житла: починаючи від організації основної площі і закінчуючи дрібними елементами декору. Адже кожен власник хоче, щоб його будинок був не тільки візуально привабливим, але і функціональним, зберігаючи в собі такі важливі особливості, як затишок і сучасну стилістику.

Тому розробка дизайну інтер’єру будинку Харків від фахівців компанії Файн Хауз на увазі активний пошук неординарних рішень, щоб внутрішнє оформлення будівлі підкреслювало індивідуальність власника.

 

Стиль інтер'єру

При створенні ескізів наші фахівці приділяють особливу увагу майбутньому стилю. Адже саме від цього рішення в подальшому будуть залежати всі інші дії учасників будівельного процесу. До уваги клієнтів будуть запропоновані найрізноманітніші варіанти: починаючи з вічно модної класики і закінчуючи оригінальним лофтом.

 • Чітке визначення стилю в подальшому вплине на наступні аспекти:
 • Вибір основних колірних відтінків, які будуть переважати в інтер’єрі.
 • Вибір предметів меблів.
 • Вибір елементів декору та інше.

Наші дизайнери постійно цікавляться останніми новинками, не упускаючи зміна модних тенденцій в сфері проектування приватних будинків і котеджів.

Яка роль дизайнера в процесі створення домашнього інтер'єру

Завдання дизайнера полягає в тому, щоб стежити і контролювати всі фактори, які можуть будь-яким чином змінити майбутню стилістику будинку. Серед основних факторів варто відзначити:

 • наявність / відсутність домашніх тварин;
 • рік побудови будівлі;
 • наявність / відсутність маленьких дітей в будинку.

Останній фактор особливо важливий, коли буде потрібно підбирати меблі: потрібно відмовитися від гострих кутів, дрібних предметів або елементів, виконаних з крихкого скла.

Дизайнери звертають увагу на висоту стель в кожному приміщенні:

 • в кімнатах з низькими стелями потрібно уникати великої кількості ліпнини або ж громіздких карнизів;
 • в кімнатах з високими стелями необхідно використовувати всілякі вишуканості.

Дизайн інтер’єру приватного будинку повинен неодмінно збігатися з темпераментом його власника. Саме в цьому і полягає ще одна задача досвідченого дизайнера – відчути і почути клієнта, пропонуючи йому оптимальні варіанти.

 

Переваги замовлення дизайну інтер'єру у будівельній компанії Файн Хауз

Будівельна компанія Файн Хауз пропонує кожному своєму клієнтові можливість замовити дизайн інтер’єру у справжніх професіоналів своєї справи.

Співпраця з досвідченим дизайнером має кілька важливих переваг:

 • завдяки професіоналізму дизайнера вдається попередити можливі прорахунки і помилки на етапі проектування;
 • всі роботи здійснюються строго по заздалегідь створеним схемами і кресленнями;
 • створення 3-Д візуалізації проекту дозволяє замовнику побачити остаточний інтер’єр власного будинку ще до його реалізації;
 • дизайнер допоможе підібрати необхідні меблі, з огляду на не тільки стилістику, але і також виділений бюджет замовника.

Разом з нашими фахівцями клієнт обговорює колірні рішення і базові форми, стилістику майбутнього інтер’єру, а також різні інженерні аспекти. Важливо, щоб кожен предмет і річ знаходилися на «своїх» місцях. Тільки таким чином вдається забезпечити комфортні умови і організувати справжній затишок в домі. Тому допомога наших фахівців відіграє особливу роль в процесі планування майбутнього дизайну інтер’єру.

Залишились питання?

Контакти: