Призначення грунтово геологічних робіт на ділянці

Інженерно геологічний розріз по свердловинах в Харкові дозволяє зробити детальний аналіз рівнів грунту ділянки. Будується своєрідна модель ділянки, в якій визначається його структура по верствам в поперечному форматі, з докладним описом його особливостей і прогнозом подальшої поведінки грунтів.

Ціна на проведення інженерно геологічних робіт від 1750 гривень.

В інженерно геологічний розріз також входить хімічний склад грунту, із зазначенням елементів, структури і мінералів. Ви отримуєте повний аналіз вашої ділянки з усіх боків.

Дане дослідження необхідно для того, щоб чітко розуміти який фундамент потрібно закладати під будівлі. Також такий аналіз допомагає грамотно розташувати всі будови на ділянці. Спрогнозувати подальший поведінку, можливе вимивання і просідання грунтів з урахуванням опадів.

Також побудова геологічного розрізу дозволяє спрогнозувати ландшафтні роботи і подальше озеленення території. Для розведення городу можливо потрібно завести додаткову землю – чорнозем.

Також інженерно геологічний розріз актуальний при купівлі ділянки. проведення такого аналізу дозволить відразу сказати наскільки дана покупка буде вигідна і корисна для вас, який за вартістю потрібно закласти фундамент і які додаткові витрати Вам необхідно буде зробити.

Іншими словами – основне призначення геологічного розрізу – розвідка і аналіз території.

Інженерно геологічний розріз, ціна і етапи робіт

Ціна на геологічний розріз по Харкову від 1750 гривень, по області від 2250 гривень.

Компанія Файн Хауз протягом 10 років є профільним фахівців всього, що стосується будівництво будинків з цегли і газоблоку, і геологічні вишукування це наш профіль. Для того, щоб замовити побудова геологічного розрізу просто зателефонуйте нам або залиште заявку на нашому сайті.

Проведення геологічного розрізу в Харкові проходить в кілька етапів:

  1. Прийом заявки на проведення робіт. Складається кошторис і етапи робіт. Також вказуються терміни робіт. Також складається кінцева сума робіт.
  2. Збір матеріалу. Етап польових робіт зі збирання матеріалу необхідного для аналізу і ісследованія.Наші фахівці проводять рекогносцировку місцевості – огляд території, з метою виявлення оптимальних точок опорних пунктів проведення топографічної зйомки. Також проводиться забір буріння свердловин для забору води та грунту.
  3. Лабораторні дослідження. Всі зразки взяті на ділянці піддаються ретельному аналізу і розгляду.
  4. Складання звітності та документації. На підставі отриманих в лабораторії знімків і топографічної зйомки складається докладний звіт аналізу грунту, в який входять графіки, графічні зображення грунту, звітна документація і таблиці.

 Ще раз хочеться сказати про важливість проведення даних робіт. Якісно складений геологічний розріз дозволяє не тільки зміцнити ваші будови і зробити їх більш довговічними, але також можливість заощадити на будівельних роботах і матеріалах. Підбір необхідного фундаменту і правильне розташування будинку це левова частка успішної побудови будинку.

   Чому варто замовити побудова геологічного розрізу в нашій компанії?

Хочеться звернути Вашу увагу на наші переваги:

  • пунктуальність – виконання всіх робіт в термін;
  • можна замовити цілий комплекс робіт від геологічного розрізу до будівництва будинку під ключ;
  • доступна ціна – наші ціни значно нижчі всіх на українському ринку;
  • робота за договором;
  • оплата зручним для вас способом.

Ми рекомендуємо при виборі виконавців робіт звертати увагу на складання договору, печаток на бланках звітності та гарантії. Ми несемо відповідальність за надані відомості та гарантуємо їх справжність.

          Потрібен геологічний розріз ділянки-телефонуйте прямо зараз!