Будівництво будинку в Харкові – це складний і тривалий період, який вимагає від будівельників максимального професіоналізму і досвіду. Приступати до виконання запланованих робіт можна тільки за умови, що буде готовий проект будинку для даної ділянки, 3D візуалізація (для розуміння замовника, як будинок буде виглядати по завершенню будівництва). В даному проекті важливо врахувати всі нюанси і креслення, які відповідають ГОСТу і СНіП.

Починати будівництво приватних будинків або заміських котеджів потрібно на початку весни, коли погодні і температурні умови дозволяють працювати з різними будматеріалами.

Етапи будівництва будинків

Комплексне будівництво будинку в Харкові на увазі виконання кількох етапів для успішного проведення всіх запланованих робіт. Умовно весь процес можна розділити на три етапи: підготовчий, основний і завершальний.

Виконання підготовчих робіт

На етапі підготовки до проведення будівельних робіт буде потрібно виконати наступні важливі процеси:

 • Визначитися з відповідним ділянкою, на якій буде збудовано будинок або котедж.
 • Провести інженерно-геодезичне дослідження.
 • Здійснити проектування майбутнього будинку.
 • Скласти кошторис, враховуючи всі побажання і вимоги замовника.
 • Тільки після цього можна приступати до подальших робочих процесів.

Основний етап будівництва будинку

Повноцінне будівництво будинку в Харкові здійснюється в кілька етапів:

 1. Відбувається геодезична розбивка осей, коли план будівлі переноситься з листка на земельну ділянку.
 2. Улаштування основ і фундаменту з подальшим вибором відповідного типу фундаменту для певного будинку.
 3. Виконується зведення стін. Для теплоеффектівності будівлі часто використовують блокові стінові конструкції.
 4. Проведення покрівельних робіт має на увазі великий список необхідних завдань: монтаж кроквяної системи, укладання утеплення, гідро- і пароізоляції, обрешітки, покрівельних матеріалів.
 5. Установка віконних і дверних конструкцій.
 6. На цьому завершуються основні етапи будівельно-ремонтних робіт.

Завершальний етап

По закінченню всіх робіт буде потрібно приступити до утеплення фасадної частини будинку і проведення оздоблювальних робіт. В результаті вдається захистити нову будівлю від негативного впливу несприятливих атмосферних опадів, заощадивши при цьому теплоносій в зимовий період.

Але перед виконанням фасадних робіт, необхідно провести ретельну підготовку підстави. Для цього важливо використовувати перевірені і якісні матеріали.

Фахівці нашої компанії мають величезний досвід роботи в будівельній сфері, а тому точно знають, як правильно підібрати надійні і довговічні матеріали для будівництва будинку в місті або за його межами. Після того як буде розроблено детальний план дій і обумовлені всі терміни виконання завдання, можна приступати до роботи. Всі будівельно-ремонтні роботи будуть здійснюватися під контролем дослідної бригади майстрів.