Ландшафтні роботи та благоустрій присадибної території в Харкові

Благоустрій території – це трудомісткий процес, який залежить від початкових габаритів ділянки. На маленькій ділянці все знаходиться під рукою, а тому функціональних зон тут буде мінімальна кількість. Як правило, це найважливіші:

  • Застосування принципу ефективності – коли здійснюється облік оптимальних розмірів і форм.
  • Застосування принципу поєднання користі і краси – коли архітектурно-ландшафтні елементи вважаються одночасно корисними і візуально привабливими.

Зовсім інакше буде потрібно організувати величезну територію, посилаючись на побажання замовника.

Особливості благоустрою великих територій

Будівельна компанія Файн Хауз пропонує ландшафтні роботи Харків, допомагаючи своїм замовникам реалізувати власні мрії і бажання. Маючи величезну ділянку, Ви зможете організувати тут дитячий майданчик, власний сад з штучною водоймою, куточок для утримання птахів і інше.

Для облаштування великих ділянок найчастіше використовується популярний метод, який завжди задіють при плануванні французьких парків: від малого до більшого. Таким чином, будинок буде розташований по центру, а навколо нього всі інші елементи ландшафтного дизайну. При цьому – чим ближче до дому, тим менше розміри і більше скупченість. Чим далі від будинку – тим більше розміри різних декоративних елементів і просторіше виділені ділянки.

Біля будинку, як правило, розташовуються клумби з квітами, доріжки та інші функціонально важливі зони. Однак даний принцип підходить далеко не для кожної ділянки, так як все залежить від особливостей рельєфу.

Основні стилі ландшафтного дизайну

Озеленення території ділянки не обходиться без попередньо підібраного стилю ландшафтного дизайну. Чи не кожен замовник зможе відразу ж визначитися, який саме стиль він бажає бачити в своєму саду. Як правило, рішення цього питання відбувається вже в процесі проектування ландшафтного дизайну.

Причому немає необхідності в тому, щоб прив’язуватися до конкретного одному стилю: східному або французькому. Важливо визначитися зі стилем для подальшого вибору основних, базових елементів ландшафтного дизайну.

Існує велика кількість всіляких стилів:

  • Англійська або пейзажний стиль має на увазі обов’язкове використання строгих форм і збереження природності ландшафту.
  • Класичний або регулярний стиль передбачає наявність строгих геометричних форм, дотримання симетрії.
  • Кантрі або сільський стиль передбачає максимальну простоту, пов’язану з відсутністю строгих ліній. Тут найчастіше використовуються яскраві кольорові відтінки.

Можна виконати змішування декількох стилів, де один буде головним, а все решта – другорядними.

Переваги виконання ландшафтних робіт будівельною компанією Файн Хауз

Компанія Файн Хауз пропонує власну допомогу в процесі облагородження різних територій. Завдання наших фахівців – забезпечити комфортні умови для кожного нашого замовника, надаючи наступні переваги:

  • Вигідні ціни на ландшафтні роботи. Ми враховуємо бюджет замовника, виділений на проведення всіх процесів.
  • Допомога в розробці майбутнього проекту.
  • Технічний контроль на кожному етапі реалізації складеного проекту.
  • Відповідальність за результат лежить на одному виконавця, який відповість на питання клієнта.

На всіх етапах ландшафтного проектування замовник отримує можливість працювати з досвідченими фахівцями, які не тільки будуть виконувати заплановані роботи, а й також надавати необхідну консультацію.

Залишились питання?

Контакти: