Оздоблювальні роботи в Харкові, для квартир, офісів, приватних будинків

 Будівельна компанія Файн хаус проводить оздоблювальні роботи всіх типів і всіх видів приміщень від приватних будинків і квартир, до офісів і великих приміщень в 100-200 квадратних метрів. Ми можемо розробити дизайн інтер’єру приміщення або зробити роботу по баченню замовника.

 Внутрішні оздоблювальні роботи починаються відразу після закінчення будівництва будівлі. Їх поділяють на 2 типи:

 1. Чорнові оздоблювальні роботи – вирівнювання стін, формування відкосів, заливка підлог під рівень, монтаж сантехнічних кріплень і кріплень під комунікації в будинку.
 2. Чистові роботи це завершальний етап, після якого можна в’їжджати в квартиру, офіс або приватний будинок. Поклеїти шпалери, покласти паркет, встановити двері, прикрутити плінтус, натягнути стелі, покласти плитку і інше, що має на увазі затишок і зручність квартири.

Оздоблення приміщень в Харкові, основні етапи

 Залежно від призначення приміщення характер і ціна чорнових і чистових робіт в Харкові буде відрізнятися. Також це важливо для складання кошторису і обчислення вартості робіт. При замовленні послуги “обробка приміщень під ключ”, це один з моментів, які потрібно вказувати.

 Дизайн інтер’єру можна замовити в нашій компанії, якщо ж у вас є готовий дизайнерський проект ми  також можему його реалізувати, але потрібно попередньо з ним ознайомитсь.

  При виконанні оздоблювальних робіт ми враховуємо такі фактори:

 • призначення приміщення;
 • дизайнерський проект;
 • переваги господарів;
 • особливості і розташування приміщення, внутрішнє планування;
 • необхідні терміни оздоблювальних робіт.

 Наші фахівці працюють з дотриманням всіх санітарно-гігієнічних норм, в роботі використовують тільки екологічні матеріали, закупівлю яких робимо за оптовою ціною. Всі роботи проводяться з огляду на ГОСТи і надаємо гарантію на свою роботу.

 Всі оздоблювальні роботи йдуть за таким планом:

 • Огляд і виміри приміщення.
 • Утвердження і обговорювання дизайну приміщення, складання макета.
 • Складання кошторису матеріалів і кошторису вартості оздоблювальних робіт.Утвердження їх замовником.
 • Чорнова роботи – вирівнювання стін і підготовка до чистових робіт.
 • Чистові роботи – поклейка шпалер і реалізація дизайну приміщення.
 • Здача приміщень в експлуатацію.

 Ціна на оздоблювальні роботи Харків є однією з найнижчих в нашому місті. Також при виборі майстра з оздоблювальних робіт варто враховувати, що весь матеріал ми закуповуємо самі по оптовій ціні, чим значно знижуємо ціну. Та й вам не доведеться витрачати час на підвезення матеріалу відволікаючись від своєї роботи або інших занять.

 Компанія Файн Хаус виконує оздоблювальні роботи під ключ, ми запевняємо вас, що ціна на них вас приємно здивує. Для того, щоб приблизно розрахувати вартість робіт зателефонуйте нам за вказаними на сайті телефонами.

Де і як замовити оздоблювальні роботи Харків?

 Замовити роботи з оздоблення приміщень в Харкові і Харківській області всіх типів можна в компанії Файн Хаус, для цього залиште заявку на нашому сайті або просто зателефонуйте нам по, зазначеним на сайті, телефонами.

 Ми гарантуємо вам високу якість і короткі терміни виконання робіт.

Залишились питання?

Контакти: