Проектування приватних будинків в Харкові

За допомогою попередньо підготовлених креслень вдається спланувати майбутні етапи роботи, а також скласти прогноз: яким саме буде кінцевий результат. Разом з цим фахівці будівельної компанії Файн Хауз допоможуть замовнику розрахувати точну кількість матеріалів і час, який знадобиться для втілення в життя даного проекту.

Особливості професійного проектування

Грамотне проектування будинків дозволяє зробити приблизні прорахунки майбутньої вартості будівництва, враховуючи всі матеріали і роботи, які потрібно провести. Таким чином, клієнт зможе орієнтуватися і розраховувати на власний бюджет, що виключає можливі форс-мажорні обставини.

Проектування приватних будинків Харків від нашої команди професіоналів – це ретельна розробка кожного окремо взятого поверху, створення креслень в розрізі, що дозволить розрахувати покрівельні матеріали, площа даху. В результаті можна відразу визначитися з кількістю вікон, дверей, наявністю / відсутністю балконів та інших важливих елементів будівлі.

Індивідуальне проектування будинків: що входить в проект

За стандартом готові проекти будинків включають в себе відразу кілька ескізів і креслень:

  1. Складання ескізного проекту. На цьому етапі важливо визначитися з основними нюансами. Завдяки організації та подальшого проведення інженерно-геологічних операцій, можна зрозуміти, де саме на ділянці буде розташований будинок.
  2. Архітектурні проекти будинків. Цей аспект має найбільший вплив на остаточну вартість проведених робіт, адже саме вибір, а також складність архітектурних рішень можуть змінити раніше спланований бюджет в більшу або меншу сторону.
  3. Конструкторський розділ. На етапі конструктивних рішень фахівці звертають особливу увагу на три головні критерії: надійність, міцність і безпеку. Важливо грамотно розрахувати майбутню навантаження на фундамент і вирішити питання з її рівномірним розподілом.

Разом з фахівцями компанії Файн Хауз замовник отримує можливість визначитися із зовнішнім виглядом майбутнього будинку, продумати грамотну планування кожного приміщення. Самостійно, не маючи відповідного досвіду, достатньо складно вказати точні розміри для зведення фундаменту.

Переваги замовлення проектних робіт у будівельній організації

Досвід і професіоналізм нашої команди компанії Файн Хауз дозволяє нам створювати проекти приватних будинків, незалежно від ступеня складності даного замовлення. Наші клієнт отримують наступні переваги:

  • Всі індивідуальні проектні рішення розробляються з урахуванням основних побажань кожного замовника;
  • Ідеальне поєднання сучасних методів і технологій дозволяє нам пропонувати своїм клієнтам ексклюзивні вирішення виниклої проблеми.
  • Над розробкою проекту працює ціла команда фахівців: архітектори, інженери, конструктори, які звертають увагу на кожну деталь.
  • Ретельно продумана організація всього вільного простору дозволить створити максимально комфортні умови для кожного власника будинку.
  • Дотримання європейських норм і стандартів проектування житлових будинків.

 Всі терміни виконання кожного з необхідних етапів розраховуються в індивідуальному порядку. Адже терміни безпосередньо пов’язані з такими важливими особливостями, як складність запланованого проекту, масштаби робіт і готовність замовників до негайного співпраці. Тому такі питання необхідно вирішувати в присутності клієнта, який розповість про свої плани і побажання з приводу будівництва будинку.