Проект приватного будинку в Харкові, як замовити?

Проектно будівельна компанія Файн Хауз займається розробкою проектів приватних будинків в місті Харків. У нас можна замовити вже готовий проект приватного, також ми беремо проекти по розробці індивідуального проекту під ключ. Наш проектний відділ має великий досвід в розробці житлових будинків різних розмірів, форм і напрямів стилю.

Готові проекти приватних будинків:

 Готовий проект 2-х поверхового будинку виконаний в мінімалістичному стилі. Лаконічна геометрія фасадів, таке архітектурно-композиційне рішення буде вигідно виглядати на тлі загальної житлової споруди. Зовнішній вигляд гармонійний і стриманий. Загальна площа приміщень 164,00 м2.

 Даний проект має крім другого поверху, гараж в цокольному поверсі і веранду з навісом.

Покрівля плоска наплавляюча – розрахована утеплення і буде добре зберігати тепло в холодну пору року.

Дана житлова споруда розрахована на проживання круглий рік, на кліматичну зону України.

Додатковий опис кількості житлових приміщень, метражу і розташування дивіться за посиланням.

Готовий проект приватного будинку з 2-х поверхів. Стиль виконання мінімалізм – геометрія фасадів лаконічна. Дана споруда ефектно виділяється своїм зовнішнім виглядом серед загального архітектурного рішення. Зовнішній вигляд солідний і не має нічого зайвого. Загальна площа приміщень 298,44 м2.

Даний проект розрахований на розташування кімнат на другому поверсі, наявність балкона, розміщення гаража на 2 автомобілі і наявність басейну з навісом.

Покрівля утеплена плоска, будинок розрахований на цілорічне проживання, для кліматичної зони України.

Додатковий опис кількості житлових приміщень, метражу і розташування дивіться за посиланням.

Одним з головних напрямків нашої компанії є розробка проектів житлових будинків – це можуть бути компактні одноповерхові будинки, так і вдома в кілька поверсі з верандою і багаторівневим гаражем. Основна цінність кожного житлового приміщення це оптимально розташоване простір для життя, розташування господарських будівель і зручні входи і виходи в приміщення. Особливості кожного проекту це таке розташування, яке буде співпадати з вимогами замовника.

 

Клієнти приходять до нас або вже з готовим розумінням того, який проект будинку вони хочуть побудувати або з загальними обрисами. Ми надаємо на вибір готові проекти приватних будинків або варіанти індивідуальних проектів з, яких можливо вибрати архітектурні елементи і рішення для роботи.

 

Дуже важливо звернути увагу, при замовленні проекту приватного будинку на такі моменти:

 • будинок для постійного проживання або це дачний котедж;
 • скільки поверхів;
 • яка площа будинку;
 • площа гаража;
 • наявність прибудинкових споруд;
 • форма даху і наявність горищного приміщення.

При розробці наших проектів ми робимо упор на такі нюанси:

 1. безпеку;
 2. зносостійкість;
 3. теплопровідність;
 4. гарантія довговічності.

Для того, щоб замовити проект приватного будинку зателефонуйте на за телефоном, вказаним на нашому сайті і надамо вам вибір:

 • готові проекти приватних будинків;
 • індивідуальні проекти приватних будинків.