Приватний будинок, власна територія, без сусідів зверху і знизу це великі можливості, це зовсім інше відчуття життя й особистого простору. Багато людей йдуть до будівлі / покупку власного будинку все життя, але дуже мало таких, які задоволені проживанням у квартирі. Розмах, свобода і великі перспективи життя ось як в трьох словах можна схарактеризувати будівництво власного будинку. Але справа ця витратна і стоїть звичайно чимало, в цій статті ми розповімо як правильно розрахувати вартість заливки фундаменту й оптимізувати витрати на цей захід.

Досвідчені будівельник кажуть: хороша Залічка фундаменту це половина спорудження будинку. Формування міцного фундаменту це найголовніший крок, тому як вибудувати стіни заново набагато простіше, ніж поміняти фундамент.

 Заливка фундаменту, розрахунок і оптимізація ціни

Розрахунок ціни це головне що потрібно зробити, незалежно від того чи буде це заливка фундаменту Харків чи будь-яке інше будівельне дію. Чи збираєтеся ви будувати гараж, сарай, господарську споруду або великий двоповерховий будинок для вашої великої родини потрібно робити оптимізацію ціни і її розрахунок це обов’язково. Чи не вийде залити просто так бетон і просто так побудувати на скільки вистачить грошей. Відштовхуючись від вартості з’являється розуміння того, скільки потрібно знайти / заробити / позичити коштів.

Дану статтю ми спеціально пишемо простою мовою і поетапно, щоб кожна людина могла використовувати її, як путівник для розрахунку вартість заливки фундаменту починаючи від А до Я, незалежно від того чи буде він це робити сам або найме нашу компанію Файн Хауз для здійснення цих робіт .

До слова скажемо, що наша компанія протягом 12 років займається будівництвом будинків з цегли, газоблоків, і інших сучасних матеріалів. І можемо виконати не тільки заливку фундаменту в Харкові, але і повністю побудувати будинок під ключ. Чому саме в Харкові і Харківській області? Тому що саме там ми і здійснюємо свою діяльність. Ми працюємо офіційно і має всі необхідні дозволи для проведення будівельних робіт. ДЛя того щоб дізнатися ціну на заливку фундаменту або будівництво будинку під ключ просто зателефонуйте нам за телефоном, вказаним на нашому сайті.

Підводячи підсумки цього абзацу можна сказати, що правильне планування заливки фундаменту і розуміння ціни це важливий і перший крок в будівництві вашого будинку. Готовий фундамент, виконаний за всіма правилами може чекати подальшого появи фінансів, а ось недобудований фундамент може з часом зруйнується і посипатися.

Калькулятор вартості фундаменту – які фактори потрібно враховувати додатково, коли йде заливка?

Перший і найважливіший фактор – в прайсах вказується ціна за кубічний метр заливки фундаменту, але не варто множити цю суму на ваш обсяг і відштовхується від отриманої вартості. Кінцева ціна залежить від ділянки і плану майбутнього будинку. Тобто для того, щоб оцінити суму потрібно запросити співробітника будівельної компанії на ділянку або приїхати в компанію з проектом вашого майбутнього будинку і таким чином дізнатися вартість фундаменту під ключ в Харкові.

Якщо ви все таки хочетезаощадити,то ми рекомендуємо все ж залучити людей до копанні траншей під фундамент, це чорнова робота, яка вимагає дуже багато сил і краще її доручити професіоналам. 

А якщо ви залучаєте будівельну компанію і вона буде робити заливку фундаменту, то і розрахунок вартості це вже їхня справа. Звичайно коштувати це буде дорожче, але буде набагато надійніше.

При розрахунку фундаменту множте нема на 1, а на 1,2. Прокладка в 20 відсотків допоможе вам пережити такі неприємні фактори, як подорожчання матеріалів, витратні матеріали, сезонні труднощі та інші. Заливка фундаменту вимагає часу і як правило за цей час з’являються фінансові труднощі, які виливаються в додаткові витрати і краще бути до цього готовим. Знову ж додамо плюсик в сторону будівельної компанії, якщо ви укладаєте договір з ними, і обумовлюєте суму то раптові подорожчання це вже не ваша турбота.

Якщо ви вирішили робити підготовчі земельні роботи самостійно – порахуйте матеріали, які будуть потрібні і ваш час, робота це важка і можливо доведеться витратити на неї цілу відпустку або два в залежності від ваших фізичних можливостей і площі будівлі. Як показує практика однієї лопати буде недостатньо, так само потрібні матеріали для розмітки і вимірювальні прилади, які будуть потрібні для того, щоб глибина вашого фундаменту на всіх рівнях була однакова.

Якщо ви хочете замовити роботи окремо, земельні і подушку з піску зробити самому, а після вже залити сам фундамент, то вам доведеться гарненько пошукати хто погодиться робити таку роботу окремо. Компанія Файн Хауз виконує роботи по заливці фундаменту під ключ, які включають в себе роботи починаючи з геології ділянки і закінчуючи здачею фундаменту.

Розрахувати фундамент, повна ціна заливки під будинок

розрахувати повну вартість заливки фундаменту можна склавши нижче наведені цифри:

  • будівельні матеріали;
  • оренда будівельної техніки;
  • покупка будівельного інструменту;
  • скільки часу це займе в реальності;
  • витрати на доставку матеріалів;
  • оплата залучених працівників.

Даний розрахунок заливки фундаменту зроблений з розрахунку того, що ви будете здійснювати всі роботи самостійно повністю або частково. Ми в нього внести пунктик по оцінці часу, яке потрібно брати з запасом, звичайно, якщо ви не професійний будівельник і точно знаєте скільки буде потрібно часу на монтаж фундаменту під ключ в Харкові.

Якщо ви вирішили звернутися в будівельну компанію Файн Хауз то вам потрібно просто зателефонувати нам. Ми візьмемо на себе всі роботи і надамо вам терміни виконання, вартість робіт і вартість будівельних матеріалів. Наші ціни вас приємно здивують і позбавлять від непотрібного досвіду в будівництві. Чому непотрібного? Тому що краще поглиблено розвиватися там де у вас і так вже виходить.