Будівництво будинків і котеджів під ключ Харків

 Свій будинок це ваш особистий простір, приватна власність, яка належить тільки вам. У приватному будинку немає сусідів зверху, які можуть затопити, або сусідів знизу, які постійно скандалять і лаються. Це мрія кожної сім’ї. Будівництво будинків і котеджів під ключ в місті Харків це наша спеціалізація і вже зараз ми готові здійснити Вашу мрію.

 

 Хибна думка, що покупка квартири дешевше ціни на будівництво будинку часто зупиняє людей від спроб розібратися в даному питанні. Компанія Файн Хаус є експертом в питанні “Будівництво будинків і котеджів під ключ Харків” і ми допоможемо Вам зробити приблизні розрахунки.

Будівництво будинків під ключ і ціни на роботи

 Будівництво будинків під ключ і ціни на дані роботи найрізноманітніші, ми працюємо в Харкові і Харківській області. Наша компанія пропонує повний спектр послуг від проекту до введення в експлуатацію. І вже на початковому етапі можна сказати, яка буде ціна на побудувати будинок під ключ. Від вас потрібно тільки приблизне уявлення, розташування кімнат, бажану кількість поверхів і земельну ділянку для будівництва будинку. Все інше поручіть нам. Ціна на побудувати будинок під ключ буде однакова в будь-якому районі Харкова, хоч на Рогані, хоч в самому центрі, на відміну від покупки квартири, враховуючи метраж.

 Наші фахівці мають великий досвід робіт з різними матеріалами від бюджетних до преміум класу, ми маємо хороші рекомендації і позитивні відгуки, щасливих власників домів.При укладанні договору на будівництво будинку під ключ, Вам відразу відома приблизна ціна  робіт і терміни їх виконання. Також ми надаємо всі необхідні сміти на матеріали, вартість робіт і порядок виконання. Незважаючи на те, що будівництво відбувається під ключ, при Вашому бажанні, ми інформуємо вас про всі етапи.

Будівництво цегляних будинків під ключ

 Цегла це перевірений кількома поколіннями матеріал, стійкий до високих температур, з хорошою шумоізоляцією. Багато наших клієнтів приваблює будівництво цегляних будинків під ключ через те, що 150 років для такого будинку не межа, при гарному будівництві. І такий будинок може виростити не одне полінуйтеся дітей. А фамільний будинок це справжня спадщина.

 Ціна на те, щоб побудувати одноповерховий будинок з цегли буде дешевше двокімнатної квартири в районі метро Героїв Праці. Звичайно якщо брати середньостатистичний будинок і середню квартиру. Але на відміну від квартири у вас буде, ще присадибна територія, яку ви будете використовувати на свій розсуд.

 Будівництво цегляних будинків під ключ має на увазі під собою не тільки зведення стін і кладка цегли. Ось повний цикл необхідних робіт:

  • ландшафтні роботи;
  • проект будинку і отримання необхідних дозволів на будівництво;
  • фундаментні роботи;
  • зведення стін;
  • покрівля;
  • інженерні роботи та прокладка комунікацій;
  • фасадні роботи, утеплення;
  • оздоблювальні роботи і внутрішній дизайн;
  • здача будинку в експлуатацію.

 Будівництво цегляних будинків під ключ це максимальний сервіс, який передбачає ваше мінімальне втручання. Звичайно можна спробувати побудувати цегляний будинок самому, але краще відразу зважити часові рамки, рівень професіоналізму і ті ресурси, які ви зможете заощадити наймаючи окремих фахівців. І головне, хто вам надасть гарантію на експлуатацію будівлі.

Будівництво будинків з газоблоку в Харкові

 Другим матеріалом для будівництва після цегли є газобетон, це пов’язано з тим, що у використанні даний матеріал знаходиться менше 100 років. За цей період він швидко набрав популярність, як бюджетний матеріал з хорошою теплопровідністю. Через великі розміри на будівництво з газоблоку йде набагато менше часу, ніж на цегляну.

 Наша компанія також виконує будівництво будинку з газобетону під ключ, повний спектр послуг передбачає порядок описаний вище в розділі: будівництво цегляних будинків під ключ. Наша компанія працює з даним матеріалом і рекомендує його для використання в житлових умовах.

 Ціна на те, щоб побудувати будинок з газоблоку буде значно нижче, ніж ціна на такий же будинок з цегли. Різниця в ціні полягає в вартості самого матеріалу, вартості робіт (у цегли вона вище). За своїми властивостями газоблок поступається цеглі тільки в міцності і трохи в теплопровідності. При цьому теплоємність газобетону вище.

 Ціна і скільки коштує побудувати будинок з газоблоку буде відома якщо ви зателефонуйте нам або заповніть заявку. Все обчислюється індивідуально, виходячи з проекту.

Побудувати котедж під ключ Харків

 Селища котеджного типу в Харкові і Харківській області це новий модний тренд. Люди бажають побудувати котедж під ключ не тільки для постійного проживання, а для використання його, як заміський будинок. При цьому котеджні будинки можуть бути, як на одну, так і на кілька сімей.

Побудувати котедж під ключ ми рекомендуємо з цегли або газоблоку, все таки ці два матеріали в зарекомендували себе, як найбільш зносостійкі і теплопровідні. Також можливе будівництво комбінованої споруди. Порядок робіт при будівництві котеджу може трохи відрізнятися, все залежить від складності проекту.

 Ви можете ознайомитися з нашими прикладами робіт і термінами їх виконання.

  Таким чином можна підвести підсумок, що будівництво будинків і його вартість буде значно нижче покупки квартири, іноді навіть у забудовника. Будівництво будинку це серйозний крок, який краще довірити професіоналам під ключ. Можливо це буде трохи дорожче, ніж залучення різних фахівців, але надійніше і швидше.

 Ми рекомендуємо будівництво будинків в Харкові з Цеглини і газоблоків, в залежності від вимог споруди і квадратури. Якщо Ви хочете заміський будинок, ми допоможемо вам побудувати котедж, в якому ви будете насолоджуватися відпочинком.

 Потрібно побудувати будинок або котедж в Харкові під ключ, ми до ваших послуг!

Залишились питання?

Контакти: