Будівництво будинку в Харкові або Харківській області це проєкт, який планується заздалегідь. У цій статті ми торкнемося саме цього регіону, бо наша компанія веде свою діяльність саме тут. Ми розкриємо всі підводні камені заливки фундаменту, бо вважаємо, що це основне з чого варто починати. Як кажуть бувалі будівельники: хороший фундамент це 50 відсотків успіху.

Кожен господар хоче заощадити або виразимося по іншому оптимізувати витрати на будівництво. Але тут важливо уникнути такої економії, яка вийде боком. І тут ми постараємося Вам допомогти.

Але варто пам’ятати про важливість фундаменту, якщо ви збираєтеся будувати котедж під ключ в Харкові, краще звернутися в компанію Файн Хаус ми зможемо не тільки зробити заливку фундаменту, але і побудувати будинок під ключ повністю. Вам потрібно лише вибрати макет і прийняти роботу. Закупівля матеріалів, підключення комунікацій, монтаж покрівлі та зведення стін це все наша робота. Наші фахівці допоможуть Вам підібрати проєкт, дизайн всередині приміщення і повністю втілять ваші мрії про будинок в життя.

Внаслідок чого краще оптимізувати витрати при заливці фундаменту і будівництві будинку під ключ?

Оптимізація і скорочення витрат на будівництві це правильне бажання кожного господаря. Це потрібно мати на увазі, коли вибираєш варіанти спорудження будинку під ключ. І якщо вам виконали проєкт будинку, передбачивши можливі варіанти оптимізації витрат, то варто підійти до виконання завдання заливки фундаменту і будівництва будинку також точно. Це необхідно для того, щоб праця витрачений на розробку проєкт не був викинутий на смітник і щоб побудувати те, що спочатку було заплановано.

Під час будівництва краще економити на детальному плануванні логістичних операцій і ретельному виборі будівельних матеріалів і фахівців, які будуть реалізовувати ваш проєкт в точності за вказаними в проєкті характеристикам і кресленнями. ґрунтуючись на знанні будівельно-технічних нормативів, необхідних при виконанні будівельних робіт.

На ринку послуг можна часто зустріти пропозицію, а будівельних роботах зі знижкою у 20 відсотків, розберімось в цьому питанні. Припустимо ви успішний юрист і отримуєте кілька тисяч доларів на місяць, у вас є свої постійні клієнти й ваша репутація забезпечує вам постійний прихід нових клієнтів кожен квартал. І тут вас намагається переманити конкуруюча фірма обіцяючи Вам зарплату у 25 000 гривень. Ви б погодилися? Чесна відповідь буде таким же, як і відповідь на пропозицію на початку абзацу. Чудес не буває, на жаль.

Для того, щоб не потрапити в неприємну ситуацію і вибрати фахівця в цій галузі необхідно:

  • Вивчити всю доступну документацію на будівельні роботи, які ви хочете зробити;
  • переглянути скільки коштує ця послуга в різних компаніях і фірмах;
  • також зустрінеться з декількома компаніями, і вивчати їх пропозицію щодо виконання робіт і поглянути на результати їх попередніх робіт ;.

Все це необхідно для того, щоб правильно вибрати фахівця, який в точності зможе виконати проєкт вашого будинку під ключ або окремий вид будівельних робіт.

Тому що на ринку послуг є люди, які по справжньому з повагою ставляться до своєї роботи й виконують її якісно, а є ті хто просто має гарний ораторським мистецтвом. І потрібно навчиться відрізняти професіонала від людини, який себе за нього видає.

Заливка фундаменту, до якого фахівця краще звернутися? 

Умовно можна розділити виконавців такої роботи на 2 типу:

  • Господар, який вирішив зробити заливку фундаменту самостійно;
  • робота за договором з будівельною компанією.

Нижче ми розглянемо плюси і мінуси кожного виконавця і поговоримо про можливі підводні камені.

Господар, який вирішив зробити заливку фундаменту самостійно

Мабуть, це найідеальніший варіант, але тільки в тому випадку, якщо є успішний досвід будівництва будинків. Не одного будинку побудованого спільно з ким то. Кожна ділянка це окремий випадок, бо ідеї відміну грунту, а отже і тип фундаменту потрібно застосовувати інший. В такому випадку сам господар виконує добротно, згідно ГОСТам, як для себе всі роботи орієнтуючись на проєкт будинку.

Але якщо такого досвіду немає, ми не рекомендуємо пробувати будівництво самостійно. Бо неправильно підібрана схема заливки фундаменту може привести до руйнування і появи тріщин після спорудження будинку. І виправити щось на даному етапі буде дуже складно.

Тепер розглянемо мінуси, і мабуть, головний мінус в тому, що на заливку фундаменту потрібно придбати обладнання та витрачати дорогоцінний час, який обмежений терміном нашому житті. Потрібно буде привезти матеріал, закупити його в потрібному кількість і найняти кілька помічників. Одному з заливанням фундаменту впорається буде нереально. І так, господар, який здійснює заливку повинен мати досвід будівництва та реалізації подібних проектів.

Ідеальний варіант, якщо Ви будівельник, у вас є доступ до вантажного автомобіля для матеріалів, до інструментів для заливки і у вас є досвід проведення даних робіт. Тоді звичайно можна запросити пару товаришів з роботи й без праці впорається з поставленим завданням.

Договір на заливку фундаменту з будівельною компанією

Ми назвемо це найкращим варіантом, якщо Ви не будівельник з 30 річним стажем і не потрапляєте під категорію описану вище. Ви приїжджаєте в офіс будівельної компанії Файнхауз або оформляєте виїзд на об’єкт через телефон. Наші фахівці роблять заміри і складають кошторис після чого підписують договір. Під час процесу ви можете бути присутнім і здійснювати контроль за роботою будівельної компанії. Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію. Наша компанія здійснює роботи на сучасному обладнанні, матеріали ми також підбираємо згідно з територією і геології вашої ділянки. Так, і приємним бонусом йде знижка на будівельні матеріали від наших партнерів.

Плюси очевидні, вам не потрібно витрачати час на покупку матеріалів, доставку, роботу. Ви економите на вартості матеріалів, перевірити як ведеться робота ви можете в будь-який час. Плюс у вас на руках буде підписаний договір.

Мінус буде тільки один така робота буде коштувати грошей, але з огляду на все те чого ви зможете уникнути (детально ми писали нижче в третьому варіанті) це буде великий плюс.

Заливка фундаменту, оптимальний варіант ціни і якості

Якщо Ви не є начальником будівельної бригади, краще звернутися в компанію Файн Хаус де вам не лише розрахують вартість заливки фундаменту в Харкові, але і виконають саму заливку. Наші фахівці мають великий досвід в будівництві будинків під ключ, працюють з усіма типами фундаменту і з усіма грунтами. 

Заливка фундаменту це найважливіший етап будівництва будинку, тому ми не рекомендуємо економити на ньому і ризикувати своєю мрією, адже від нього залежить подальше життя вашого будови.

Якщо у Вас залишилися питання щодо будівництва котеджів під ключ і заливки фундаменту в Харкові, просто зателефонуйте нам і ми вас проконсультуємо.