Де замовити проект приватного будинку?

При будівництві приватного будинку коштувати почати з вибору ділянки – території будівництва Вашої нерухомості. Геологія ділянки допоможе визначиться з видом фундаменту, після чого варто замовити проект приватного будинку в Харкові. Проект вашого майбутнього цегельного або будинку з газоблоків. Ми розглядаємо переваги два цих матеріалу, так як вони є найбільш довгостроковими і зносостійкими на сьогоднішній час.

Де замовити проект приватного будинку, щоб не помилитися і не потрапити на шахраїв, щоб замовити роботу у професіоналів, які нададуть гарантію. Давайте розберемося.

Проект приватного будинку це вся документація від самого початку будівництва до здачі в експлуатацію. Всі прорахунки, навантаження, проведення інженерних робіт, комунікацій і електрифікація приміщення. Товщина стін, яка повинна бути дах, утеплення фасаду і кількість вікон. Загалом все те, що допоможе будівельній компанії.

Обов’язковою умовою будь-якого проекту приватного будинку є твердження його головним архітектором міста Харкова. Це остання перевірка і допуск. Тут ми рекомендуємо бути особливо уважними і стежити, щоб дана процедура проходила без “подяк”. Тому що це рівносильно купівлі прав для людини, яка не вміє керувати авто. Небезпечно для всіх.

Компанія Файн Хауз займається будівництвом будинків і котеджів під ключ, починаючи від проекту будинку до повної здачі в експлуатацію. Всі роботи виконуються в строк і за гарантією.

Ми рекомендуємо замовляти проект приватного будинку в компанії, яка не тільки проектує, але і займається будівництвом. У такій компанії можна замовити будівництво під ключ, доручивши повний спектр робіт. У такій рекомендації, ми керуємося досвідом даної організації. Також варто звернути увагу на готові проекти, фотозвіти робіт і наявність супровідних документів, даної компанії. Все повинно бути впорядке, будівля будинку в Харкові це серйозний крок.

Проекти приватних будинків готові або індивідуальні

Проекти приватних будинків умовно діляться на два види.

  1. Індивідуальні проекти, які розробляються під замовлення.
  2. Готові проекти будинку.

Планування приватного будинку самий головна умова для вибору першого або другого варіанта проекту. Якщо вам потрібна особлива планування приміщення, яка буде враховувати нестандартні рішення споруди, спеціальні пристосування, втілювати ваші мрії тоді ми рекомендуємо розглянути індивідуальну розробку проекту приватного будинку. В такому випадку, конкретно під ваші запити і вимоги буде здійснено розробку проектної документації.

Якщо у вас, є квадратура приміщення, приблизне розташування кімнат, то ми рекомендуємо звернути увагу на готові проекти будинків, це заощадить кошти і дозволить швидше приступити до будівництва.

Проекти приватних будинків, як готові, так і індивідуальні проходять твердження у державного архітектора міста Харкова і мають всі необхідні допуски для початку будівництва.

Ми завжди виступаємо за раціональний розподіл коштів і часу і тому, там де можна швидше почати будівництво і не витрачати фінанси, на розробку проекту краще це не робити.

Але якщо ви хочете втілити свою мрію, або це ваш спільний сімейний проект, тоді звичайно краще трохи витратиться, але отримати саме те, про що ви мріяли.

Проект будинку видається з усією необхідною документацією на руки замовнику. Якщо потрібна консультація ви завжди можете нам зателефонувати або залишити заявку на сайті і ми з вами зв’яжемося.